Κοινή συγκέντρωση με το σύλλογο ΑΛΛΑΖΩ

Σήμερα ήταν η πρώτη μέρα που συνεργαστήκαμε με τα παιδιά από το σύλλογο ΑΛΛΑΖΩ!

Επική εμφάνιση έκανε ο Bill Gates που έπεσε στα πόδια μας και μας παρακάλεσε να φτιάξουμε, για την εταιρία του, το νέο μοντέλο μητρικής πλακέτας υπολογιστή καθότι οι μηχανικοί του έχουν έλλειψη φαντασίας!

Μπορείς να χαλάσεις χατίρη στον πλουσιότερο άνθρωπο της γης; Εμείς πάντως οι πρόσκοποι του τετάρτου σίγουρα όχι. Επίσης στα πλαίσια ευγενής άμιλλας, η κάθε ενωμοτία ξεχωριστά, έκανε προτάσεις και σχέδια για τη δημιουργία του καινούριου της ταμπλό.

4o Σύστημα Προσκόπων Πυλαίας

Τοπικής Εφορίας Αγίου Δημητρίου

* Σταματέλου 20, 55534 Πυλαία

( +30 6987658577

8 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Μπορείτε να μας επισκεφθείτε

Σάββατο  17:00-19:30